Vyberte stranu

Od počiatku až po dnes …

 

Za aktuálnym slovným spojením Melton Digital nájdete partiu mladých, veselých a stále kreatívnych ľudí, ktorí sa špecializujú na marketing a vývoj aplikácií. Vzhľadom na aktuálne trendy, sa naším primárnym smerom stal online marketing a reklama vo virtuálnom prostredí.

V online svete sa o Meltone hovorí už od roku 2011. Vydarený štart sme komerčne zahájili projektom Lost Angels alebo tiež prvým slovenským online seriálom, ktorí dokázal plniť sny, písal sa január 2012. V máji toho istého roku sme sa pustili do hudobného prostredia prostredníctvom projektu Commercial Unknown. Začiatkom roka 2013 sme sa rozhodli oficiálne vytvoriť marketingovú divíziu Studia JŠ, s jasne vytýčenými cieľmi, pod sviežim názvom a modrobielymi farbami MELTON. Rok za rokom naše skúsenosti silnia a portfólio projektov sa rozrastá, o čom svedčia aj naše REFERENCIE. Máme rok 2017 a pred sebou množstvo výziev, ktoré sme od vás prijali.

Špecialisti v ONLINE svete

 

Naša už aktuálne online marketingová agentúra vytvára hodnoty pre svojich klientov po celom svete v nasledujúcich oblastiach: Online média a Sociálny marketing (Facebook, Twitter, YouTube a Google plus); Tvorba a vývoj webstránok, eshopov, portálov, blogov (dizajn, redizajn a webdizajn), serverových a mobilných aplikácií; Corporate identity (branding, bannerová reklama návrh, tvorba loga a vizitiek) a tvorbou copywritingu, SEO (linkbuilding, SEM, SERP) a PR. Plus v spolupráci so spoločnosťou Studio JS s.r.o., zabezpečujeme pre našich klientov videoprodukciu (napríklad pre Youtube kanály, prezentačné videá a eventy).

To, že sa snažíme vytvárať krásne veci, dokazuje aj mesto nášho zrodu Krásno nad Kysucou, silne bijúce srdce Kysúc, odkiaľ naše služby a kreatívne produkty pumpujú do žíl celého sveta. Aktuálne pracujeme na viacerých projektoch z celého sveta.

Vo farbách našej modrobielej rodinky, máme len tých najlepších odborníkov v obore orientovaných na online marketing a sociálne siete, grafikov, programátorov, vývojárov, analytikov, testerov a mnoho ďalších členov nášho tímu, či už interných alebo externých, pripravených pre Vaše nápady.

To či budú Vaše projekty v dobrých rukách, posudťe sami podľa našich projektov. Nerobíme veci, ktoré nedávajú zmysel, lebo taká reklama je zbytočná. Každý jeden Váš projekt je naše dieťa, preto dávame do svojej práce maximum toho, čo dokážeme.

Contact Form / Kontaktný formulár

Who we are ?

 

For more than 6 years, MELTON has been creating information systems, web portals, web applications and mobile applications for clients from all around the globe.

Our Mission:

Helping customers to succeed in their Businesses with Online Marketing & Applications Development.

What we do ?

  • IT consulting services
  • Online Apps development
  • Mobile Apps development
  • SEO Optimalization and web analysis
  • Online marketing
  • PPC - Google Adwords, Facebook
  • Service Desing Project

© 2017 Studio JS, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Vytvorené srdcom Melton Digital a poháňané WordPressom.

Shares
Share This