Vyberte stranu

Melton Digital

Od začiatku až po dnes …

Za slovným spojením Melton Digital nájdete partiu mladých, veselých a stále kreatívnych ľudí, ktorí sa špecializujú na marketing a vývoj aplikácií. Vzhľadom na aktuálne trendy, sa naším primárnym smerom stal online marketing a reklama vo virtuálnom prostredí.

V online svete sa o Meltone hovorí už od roku 2011. Vydarený štart sme komerčne zahájili projektom Lost Angels alebo tiež prvým slovenským online seriálom, ktorí dokázal plniť sny, písal sa január 2012. V máji toho istého roku sme sa pustili do hudobného prostredia prostredníctvom projektu Commercial Unknown. Začiatkom roka 2013 sme sa rozhodli oficiálne vytvoriť marketingovú divíziu Studia JŠ, s jasne vytýčenými cieľmi, pod sviežim názvom a modrobielymi farbami MELTON. Rok za rokom naše skúsenosti silnia a portfólio projektov sa rozrastá, o čom svedčia aj naše REFERENCIE. Máme rok 2017 a pred sebou množstvo výziev, ktoré sme od vás prijali.

Online marketingová agentúra

Naša už aktuálne online marketingová agentúra vytvára hodnoty pre svojich klientov v nasledujúcich oblastiach: Online média a Sociálny marketing (Facebook, Twitter, YouTube a Google plus); Tvorba a vývoj webstránok, eshopov, portálov, blogov (dizajn, redizajn a webdizajn), serverových a mobilných aplikácií; Corporate identity (branding, bannerová reklama návrh, tvorba loga a vizitiek) a tvorbou copywritingu, SEO (linkbuilding, SEM, SERP) a PR. Plus v spolupráci so spoločnosťou Studio JS s.r.o., zabezpečujeme pre našich klientov videoprodukciu (napríklad pre Youtube kanály, prezentačné videá a eventy).

To, že sa snažíme vytvárať krásne veci, dokazuje aj mesto nášho zrodu Krásno nad Kysucou, silne bijúce srdce Kysúc, odkiaľ naše služby a kreatívne produkty pumpujú do žíl celého sveta. Aktuálne pracujeme na viacerých projektoch z hlavného mesta, Európy a USA.

Vo farbách našej modrobielej rodinky, máme odborníkov na sociálny marketing, grafikov, programátorov, content manažérov, kameramanov, nádherné promotérky a mnohých ďalších kolegov, či už interných alebo externých, ktorí stoja za zhmotnením Vašich nápadov.

To či budú Vaše projekty v dobrých rukách, posudťe sami podľa našich projektov. Nerobíme veci, ktoré nedávajú zmysel, lebo taká reklama je zbytočná. Každý jeden Váš projekt je naše dieťa, preto dávame do svojej práce maximum toho, čo dokážeme.

Shares
Share This