Vyberte stranu

dizajnarekonstrukcie.sk – Vývoj a tvorba webstránky

dizajnarekonstrukcie.sk – Vývoj a tvorba webstránky

Projekt dizajnarekonstrukcie.sk

Projekt DAR vznikol ako vášeň zoskúpenia mladých ľudí pre kvalitnú a hodnotnú architektúru, ktorí majú potrebu prinášať fundovanú stavebno-technickú podporu v priebehu realizácie stavby a rovnako aj rekonštrukcie. Sme radi, že loď s nápisom DAR zakotvila v prístave Melton Digital.

Online Audit

Vytvorenie eshopu Krbykachle.sk sprevádzali rozsiahle analýzy klientových potrieb a živých webov (existujúca webstránka a eshop). Keďže klient mal už skúsenosti s online prezentáciou svojich služieb, vytvorenie eshopu bolo o to jednoduchšie, nakoľko sme mohli proces zdokonaľovať presne na mieru.

Použité nástroje

Adobe Creative Suite – Dizajn, Online a SEO Audit, Copywriting , PHP, HTML, CSS a Meltonajdy.

Meltonajdy

Vytvorenie eshopu bolo jasným zadaním, s ktorým sme naštaro

Po podrobnej analýze konceptačného briefu od klienta, sme počas nášho online brainstormingu dospeli k ucelenej predstave o nami navrhovanom riešení. Tvorba webstránky 8w nabrala rýchly vývoj. Koncepčne sme sa zamerali na jednoduché požiadavky klienta: Kto sme ? Čo robíme ? Ako nás kontaktovať, ktoré vyustili v jednostránkovy web. Všetky data sme osadili na homepage, ktorú sme rozdelili do viacerých pocitovo nerušených oddielov. Hlavné menu v headeri tým pádom dotvára celkový efekt a rovnako nám slúži aj ako intuitívna navigáciu webom, stačí vyskúšať. Po kliknutí sme presmerovaní do konkrétnej požadovanej časti. Dizajnovým ústupkom z konceptu jednostránkovej microsite je prvok detailu referencie, ktorý sme navrhli ako smerovanie z homepage do nového okna, čím sme vytvorili ucelený dojem z vybranej referencie.

Naše ovocíčko

Príjemné riešenie, ušité presne na mieru klientových potrieb, v podobe moderného responzívneho eshopu, ktoré si môžu zákazníci vychutnávať rovnako ako Google po poslednom update, prostredníctvom mobilov a tabletov.

web: www.dizajnarekonstrukcie.sk

Znalosti

,

Publikované

12. júla 2017